Oferta

Haki

Hak widełkowy kl. 8 wg PN-EN 1677-2

Typ

WLL
[t]

MBL
[kN]

A
mm

W
mm

D
mm

E
mm

G
mm

H
mm

kg/szt

6-8

1,12

43,9

15

75

7,7

76

20

23

0,40

8-8

2,0

78,5

17,5

86

9

86

22

28

0,50

10-8

3,15

124,0

21,5

110

13

103

30

36

1,00

13-8

5,3

208,0

27

129

16

120

34

42

1,85

16-8

8,0

314,0

35

156

20

140

45

53

3,75


 Hak z uchem kl. 8 wg PN-EN 1677-2

Typ

WLL
[t]

MBL
[kN]

A
mm

W
mm

B
mm

D
mm

E
mm

G
mm

H
mm

kg/szt

6-8

1,12

43,9

18

68

20

9

80

20

22

0,35

8-8

2,0

78,5

18

82

25

11,5

95

22

26

0,45

10-8

3,15

124,0

21,5

104

33

16,5

117

33

36

0,90

13-8

5,3

208,0

28

132

42

20,5

152

34

47

2,10

16-8

8,0

314,0

33

153

50

23

184

48

48

3,10


Hak z uchem C-WLL kl. 4 wg PN-EN 1677-5

Typ

WLL
 [t]

MBL
[kN]

E
mm

G
mm

H
mm

A
mm

B
mm

D
mm

 

kg/szt

C-WLL 0,7

0,75

36,8

80

21

20

14

19

9,5

 

0,25

C-WLL 1,0

1,0

49,0

93

22

22

17

23,5

10,5

 

0,40

C-WLL 1,5

1,5

73,5

104

25

27

20

28

11,5

 

0,55

C-WLL 2,0

2,0

98,1

118

26

31

24

31

15

 

1,00

C-WLL 3,0

3,0

147,1

146

34

38

29

39

17

 

1,80

C-WLL 5,0

5,0

245,2

184

37

48

35,5

51

23,5

 

3,40

C-WLL 7,5

7,5

367,7

226

48

58

41,5

61

30

 

5,85

C-WLL 10

10,0

490,3

256

55

68

57

71

34

 

9,75


Hak bezpieczny z uchem kl. 8 wg PN-EN 1677-3

Typ

WLL
[t]

MBL
[kN]

E
mm

H
mm

B
mm

D
mm

W
mm

G
mm

A
mm

kg/szt

8-8

2,0

78,5

130

24

25

11

90

37

21

0,8

10-8

3,15

124,0

160

30

31

16

110

43

24

1,5


Hak bezpieczny widełkowy  kl. 8 wg PN-EN 1677-2

WLL
[t] 

mm 

mm 

 E mm

mm 

kg/szt 
 1,12298,5 95,519,5 0,5 
2,0 34  9,5  121 24 0,8 
3,15 44 12 146 28,5 1,5 
5,3 52 15  182 40 2,8 
8,0 60 18  218 50,5 5,6 

Hak bezpieczny obrotowy z łożyskiem kl.8

TypDOR
[t]
MBL
[kN]
E
[mm]
G
[mm]
H
[mm]
A
[mm]
B
[mm]
C
[mm]
D
[mm]
Masa 
[kg/szt.]
 
6-81,1243,91552621163332110,75 
8-82,078,51953825204236131,20 
10-83,15124,02354728255042161,95 
13-85,3208,02805143326049213,65 
16-88314,03345853426060227,50 

Hak obrotowy z łożyskiem kl. 8

TypDOR
[t]
MBL
[kN]
E
[mm]
G
[mm]
H
[mm]
A
[mm]
B
[mm]
W
[mm]
D1
[mm]
D2
[mm]
Masa
[kg/szt.]
 
8-82,078,5165,627,525,720,534,986,240,216,20,95 
10-83,15125,5201,634,530,823,040,4105,147,119,31,65 
13-85,3207,9241,538,338,532,645,5130,256,620,63,05 
16-88,0313,9287,244,545,439,155,2160,260,524,55,60 
19-8 11,5 451,1 30564  65 48 79 195 32,568,0 10,8  
22-8 16 627,6 34568 70 58 98 210 35,0 68,0 16,8 
26-8 22 863,0 46576  100 91 123 290 96,0 42,0 38,4 
32-8 30 1176,8 49580 108 105 135 300 94,0 46,0 54,4 

Hak kontenerowy z uchem kl.8 wg PN-EN 1677-2

TypDOR
[t]
MBL
[kN]
E
[mm]
H
[mm]
B
[mm]
D
[mm]
W
[mm]
G
[mm]
A
[mm]
Masa
[kg/szt.]
 
8-82,078,511432241211758180,65 
10-83,2125,514235321514471251,35 
13-85,3207,91754544251758832,52,55 
16-88,0313,9205504823205101374,00 

Hak skracający kl. 8 wg PN-EN 1677-1

Typ

WLL
[t]

MBL
[kN]

E
mm

W
mm

G
mm

B
mm

D
mm

kg/szt

6-8

1,12

43,9

50

42

8,5

13

9

0,15

8-8

2,0

78,5

60

51

10

16

9

0,25

10-8

3,15

124,0

75

72

12

20

12,5

0,6

13-8

5,3

208,0

95

94

15

25

16

1,4

16-8

8,0

314,0

100

106 

18

30 

18 

2,3


Hak do rur (sortowniczy) kl.8

Typ

WLL [t]

MBL [kN]

A

B

C

D

E

G

H

kg/szt

Na szpicuNa dnie

 8-8

2,0

7,5

78,5

38

34

31

19

195

70

51

3,15


Hak ślizgowy kl.8

Typ

WLL
 [t]

MBL
[kN]

B

G

H

L

W

kg/szt

7-8

1,6

62,7

17

20

24

130

70

0,70

8-8

2,0

78,4

22

23

27

147

75

1,05

10-8

3,0

117,6

28

27

33

165

100

2,0

13-8

5,0

196,1

32

35

40

250

135

4,40


Hak typ SC kl.8

Typ

WLL
[t]

MBL
[kN]

E
mm

F
mm

G
mm

A
mm

B
mm

D
mm

kg/szt

SC 1 

1

39,2

111

51

24,5

24

16

18,5

0,5

SC 2 

2

78,48

125

70

26

35

26

28,5

1,5

SC 3 

3

117,7

130

80

31

38

28,5

31

1,85

SC 5 

5

196,2

170

106

37

50

36

38

4,55

SC 8

8

313,6

220

135

51

62

40

51

7,85

SC 10 

10

392,4

270

165

68

68

44

54

11,65


Hak z uchem HSW

Podstawowy hak do powszechnego użytku.
Haki we wszystkich rozmiarach dostępne
z kutym zabezpieczeniem.

TYPWLL tWymiary mmkg/szt.
ehad1d2g1b
HSW 5/61,484,52116,5201019680,2
HSW 7/82,51062719251126880,5
HSW 104,01313326341631108,51,1
HSW 136,716443,533431939133,72,0
HSW 1610,0182,550405024,545154,63,5
HSW 1916,02055548552753177,54,7
HSW 2219,022562506029621967,3
HS  26*21,2257756070357323612
HS  32*31,5299897166398728122

* Klasy 8


Hak widełkowy z zabezpieczeniem KHSW

Podstawowy hak do powszechnego użytku.
Haki we wszystkich rozmiarach dostępne
z kutym zabezpieczeniem.

TYPWLL
t
Wymiary mmkg/szt.
ehabdg1
KHSW  61,469,02015667,4190,2
KHSW  71,995,02819909260,6
KHSW 82,594,528199010260,6
KHSW 104,0109,0332510812,5311,1
KHSW 136,7136,0403413116392,0
KHSW 1610,0155,0493715320453,5
KHSW 1916,0183,5534617724535,0
KHSW 2219,0213,56250196276212,1

Hak LHW z automatycznym zabezpieczeniem

Zamyka i zabezpiecza się automatycznie pod obciążeniem.
Wymaga położenia ładunku przed odłączeniem.
Dzięki szerokiemu otworowi w uchu przeznaczony
również do zawiesi linowych i pasowych.

TYPWLL tWymiary mmkg/
szt.
ehad1d2gb
LHW 5-61,41102016211128710,5
LHW 7-82,51362620271234880,9
LHW 104,0169302534,515451071,5
LHW 136,720540344020521382,7
LHW 1610,025150355027601685,7
LHW 1916,029062506030701947,9
LHW 2219,0322655270328121111

Hak łańcuchowy KLHW z automatycznym zabezpieczeniem

Zamyka i zabezpiecza się automatycznie pod obciążeniem.

TYPWLL
t
 Wymiary mmkg/
szt.
ehabdg
KLHW 61,4942016717,5280,5
KLHW 71,91232620889340,9
KLHW 82,512326208810340,9
KLHW104,0144302510713451,6
KLHW136,7180403413816522,9
KLHW1610,0217503516821605,8

Hak obrotowy z automatycznym zabezpieczeniem WLHW

Hak standardowy WLHW nie może być obracany pod obciążeniem !

TYPWLL tWymiary mmkg/szt
ehawd2g
WLHW 5-61,416020163513280,6
WLHW 7-82,518126203513341,1
WLHW 104,021830254216452,0
WLHW 136,726940344920524,0
WLHW 1610,031950356024606,8

Hak kontenerowy FW

Przeznaczony do aplikacji, gdzie
szerokość gardzieli "g" haka HSW jest niewystarczająca -
głównie do kontenerów. Przed użyciem należy
sprawdzić, czy haki bez zabezpieczenia
są dozwolone w danej aplikacji.

TYPWLL [t]Wymiary mmkg/szt.
ehad1d2gb
FW 7-82,513129252411641180,9
FW 104,015835323114761431,8
FW 136,719042403917891702,8
FW 1610,0224504647221022005,0
FW 1916,0260615456281142317,6

Hak kontenerowy KFW

Przeznaczony do aplikacji, gdzie szerokość gardzieli "g" haka KHSW jest niewystarczająca -
głównie do kontenerów. Przed użyciem należy sprawdzić, czy haki bez zabezpieczenia
są dozwolone w danej aplikacji.

TYPWLL tWymiary mmkg/szt.
ehagdb
KFW 71,9120,529256491181,0
KFW 82,5120292564101181,0
KFW 104,014035327612,51431,8
KFW 136,7169,5424089161703,0

Hak skracający PW

Przeznaczony do skracania cięgna łańcucha.

TYPWLL tWymiary mmkg/szt.
ebd1d2g
PW 5-61,45147128,580,18
PW 7-82,570,558201110,50,4
PW 104,088762215130,9
PW 136,71131012618171,8
PW 1610,01211183221193,2
PW 1916,01411403626236,0
PW 2219,01731664229269,0
P 2621,221017555303011,3
P 3231,524021060403918,6

Hak skracający KPW

Do skracania cięgna łańcucha. Pierwszy hak
skracający w klasie 10 na rynku. Redukcja DOR
niekonieczna ze względu na zachowany
współczynnik bezpieczeństwa 4.

TYPWLL tWymiary mmkg/szt.
ebdg
KPW 5-61,44547,47,480,19
KPW 71,96158910,50,38
KPW 82,560,5581010,50,38
KPW 104,0767612,5130,85
KPW 136,710410116171,9
KPW 1610,010712220193,6
KPW 1916,01411502423,66,15
KPW 2219,015816527269

Hak łańcuchowy KCHW

Przeznaczony do prostego i szybkiego zahaczania
i odhaczania. Tylko do aplikacji niewymagających
haków z zabezpieczeniem.

TYPWLL 
[t]
Wymiary mmkg/szt.
ehdbg
KCHW 71,990,527,5973,5200,5
KCHW 82,59027,51073,5200,5
KCHW 104,012938,512,5107281,4
KCHW 136,71665116137413
KCHW 1610,02056020166455,3

 KATALOG PEWAG WINNER


Zabezpieczenia do haków widełkowy i oczkowych kl. 8 wg PN-EN 1677-2

Rozmiar

A
mm

S
mm

L
mm

d
mm

6-8

12

19

38

4

 8-8

14

22

48

4

10-8

17

26

55

4

13-8

23

31

66

5

16-8

24

35

79

6


Zabezpieczenia do haków z uchem C-WLL kl. 4 wg PN-EN 1677-5

 

Rozmiar

S
mm

L
mm

d
mm

Masa

kg

C-WLL 2,0

27

45

5

0,02

C-WLL 3,0

31

55

5

0,05

C-WLL 5,0

40

68

5

0,10

C-WLL 7,5

49

80

6

0,25

C-WLL 10,0

58

82

6

0,07

 W przypadku zapotrzebowania na haki i zabezpieczenia niewymienione powyżej prosimy o wcześniejszy kontakt lub przesyłanie indywidualnych zapytań.